Jakobsson Addemotion
Kullagatan 3
252 20 Helsingborg

+46 42 400 14 01

info@jakadd.se

Vi är redo, kontakta oss
så tar vi en fika eller lunch.

Vårt kreativa team

CREATIVE DIRECTOR / PROJEKTLEDARE

Hans Nelson

0703 77 80 87
hans@jakadd.se

CREATIVE DIRECTOR / COPYWRITER

Jens Jakobsson

0738 04 23 46
jens@jakadd.se

ART DIRECTOR / PROJEKTLEDARE

Daniel Falkman Fredrikson

0708 44 14 88
daniel@jakadd.se

ART DIRECTOR / FOTOGRAF

Mickael Tannus

0763 06 89 71
mickael@jakadd.se

ART DIRECTOR

Lotta Antonsson

042 400 14 01
lotta@jakadd.se

WEBDESIGNER / GRAFISK FORMGIVARE

Sebastian Wijk

042 400 14 01
sebastian@jakadd.se

SPECIALIST DIGITAL MARKNADSFÖRING 
OCH UTVECKLARE

Pratibha Shivamurthy

042 400 14 01
pratibha@jakadd.se

COPYWRITER / CONTENT MANAGER

Jessika Jellbom

042 400 14 01
jessika@jakadd.se

PRODUKTIONSLEDARE

Moa Emerell

FÖRÄLDRALEDIG

KONSULT / GLÄDJESPRIDARE

Colin

@byrahundencolin