Marknadsföring, webbstrategi, reklambyrå, SEO-byrå, PR i Helsingborg

Jakobsson
Kullagatan 3
252 20 Helsingborg

+46 42 400 14 01

info@jakadd.se

Vi är redo, kontakta oss
så tar vi en fika eller lunch.

Vårt kreativa team

CREATIVE DIRECTOR / COPYWRITER

Jens Jakobsson

0738 04 23 46
jens@jakadd.se

ART DIRECTOR / PROJEKTLEDARE

Daniel Falkman Fredrikson

0708 44 14 88
daniel@jakadd.se

PROJEKTLEDARE

Emelie Stolt

emelie@jakadd.se

WEB DESIGNER

Sebastian Wijk

sebastian@jakadd.se

COPYWRITER

Anna Berling Liljeborg

anna@jakadd.se

DESIGNER

Krasimira Tsakova

krasimira@jakadd.se

COPYWRITER

Caroline Wickmark

caroline@jakadd.se

UTVECKLARE

Milan Batinic

milan@jakadd.se